Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Těhotnou sestru Kardashianek Kylie Jenner odkopl přítel. Co jí řekl?

Tak jim to nakonec úplně tak nevyšlo.
Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
Dlouho se spekulovalo, jestli je Kylie Jenner (20) těhotná. Její otec Caitlyn Jenner (67) nedávno promluvil do médií a vše potvrdil. Následně se modelce ze slavného rodu Kardashianů stalo něco, co si nepředstavovala ani v nejhorším snu. Otec jejího dítěte ji opustil.

Když se v médiích objevilo, že je Kylie Jenner těhotná, fanoušci byli štěstím bez sebe. Otcem jejího dítěte je americký rapper Travis Scott (25). Ten jí ale během Vánoc moc velkou radost neudělal, jelikož ji prachsprostě opustil. Řekl jí, že ji miluje a bude jí i miminku vždy nablízku, ale že jako pár se k sobě nehodí, píše Čas.sk. Kylie se ale s koncem vztahu odmítá smířit a prosí ho, aby se k ní vrátil.

Rapper byl minulý týden viděn před striptýzovým klubem s partou kamarádů, což spustilo lavinu spekulací, zda je pár ještě spolu. Následně se však objevil na vánoční oslavě Kyliiné matky Kris Jenner, což okolí zmátlo. Informaci, že spolu pár nežije nahrává, že se těhotná Kylie neobjevuje s Travisem na žádných společných fotografiích s rodinnou.

Související články

Další články