Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Těhotnou Jasminu Alagič terorizují šílené matky: Rytmusova holka na nich nenechala nit suchou

Těhotnou Jasminu Alagič terorizují šílené matky: Rytmusova holka na nich nenechala nit suchou
Zdroj: Instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 45 fotografií
A dost!
Jasmina Alagič (29) a její přítel Rytmus (42) přesně na Štědrý den oznámili veřejnosti radostnou zprávu. Mladičká moderátorka čeká se slovenským rapperem potomka. Uběhlo sotva pár dní a Jasmina si na sociálních sítích postěžovala, že ji pěkně štvou některé matky, které si myslí, že sežraly všechnu moudrost světa!

Rytmus má konečně obrovský důvod k radosti. To, co se mu nepodařilo s Darou Rolins (46), se podařilo s Jasminou Alagič. Ve svých dvaačtyřiceti letech se totiž slovenský rapper stane otcem. Radostnou událost oznámili oba na Štědrý den na sociálních sítích.

Fanoušci jsou z noviny naprosto šťastni a nyní jen spekulují, zda to bude holčička či chlapeček. Zato Jasmina se v současné době potýká s úplně jinými problémy. Jelikož ji na Instagramu sledují statisíce lidí, tak spousta z nich má potřebu krásné moderátorce radit.

A momentálně se žezla evidentně ujaly matky, které si myslí, že snědly všechnu moudrost světa. "Rozmohl se nám tady takový nešvar. Některé ženy mají pocit, že mi ohledně těhotenství mohou neustále radit," rozohnila se na instastories Jasmina.

"Já bych jen chtěla říct, že až budu opravdu potřebovat s něčím poradit, tak dám třeba signál v podobě otázky. Co myslíte?" Udělala si srandu a setřela dotěrné matky, které jí chtějí v něčem neustále radit a opravovat.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy