Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Těhotnou Jasminu Alagič terorizují šílené matky: Rytmusova holka na nich nenechala nit suchou

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 45 fotografií
A dost!
Jasmina Alagič (29) a její přítel Rytmus (42) přesně na Štědrý den oznámili veřejnosti radostnou zprávu. Mladičká moderátorka čeká se slovenským rapperem potomka. Uběhlo sotva pár dní a Jasmina si na sociálních sítích postěžovala, že ji pěkně štvou některé matky, které si myslí, že sežraly všechnu moudrost světa!

Rytmus má konečně obrovský důvod k radosti. To, co se mu nepodařilo s Darou Rolins (46), se podařilo s Jasminou Alagič Ve svých dvaačtyřiceti letech se totiž slovenský rapper stane otcem. Radostnou událost oznámili oba na Štědrý den na sociálních sítích.

Fanoušci jsou z noviny naprosto šťastni a nyní jen spekulují, zda to bude holčička či chlapeček. Zato Jasmina se v současné době potýká s úplně jinými problémy. Jelikož ji na Instagramu sledují statisíce lidí, tak spousta z nich má potřebu krásné moderátorce radit.

A momentálně se žezla evidentně ujaly matky, které si myslí, že snědly všechnu moudrost světa. "Rozmohl se nám tady takový nešvar. Některé ženy mají pocit, že mi ohledně těhotenství mohou neustále radit," rozohnila se na instastories Jasmina.

"Já bych jen chtěla říct, že až budu opravdu potřebovat s něčím poradit, tak dám třeba signál v podobě otázky. Co myslíte?" Udělala si srandu a setřela dotěrné matky, které jí chtějí v něčem neustále radit a opravovat.

Související články

Další články