Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Těhotnou Evu Perkausovou na Primě nahradí Terezie Tománková. Nebyla ale první volbou

Evu Perkausovou nahradí Tománková.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Výměna

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (29) už brzy odejde z Primy. Jak zjistil Blesk, moderátorku při jejím druhém těhotenství a mateřství nahradí v televizním studiu Terezie Tománková (45). Půvabná Perkausová odejde ze zaměstnání jen měsíc před porodem.

Eva Hecko Perkausová už má náhradu. Těhotnou moderátorku vystřídá ve studiu Terezie Tománková, moderátorka diskuzního pořadu Partie.

„Je to pravda. Eva oznámila vedení televize, že skončí na konci roku, což je stejně jako u prvního těhotenství měsíc před porodem,“ uvedl pro Blesk zdroj z okolí Primy.

Vedení oslovilo i Písařovicovou

Místo Evy Perkausové na její post nastoupí Terezie Tománková. „Vedení televize rozhodlo, že tento prestižní post dostane Terezie Tománková, která má nejen respekt v televizi, ale je i divácky nejoblíbenější tváří stanice,“ uvedl zdroj.

Podle zjištění Blesku se vedení Primy snažilo přemluvit na moderátorský post Gabrielu Laškovou, která tento rok na Primě skončila. Vedení také prý zkoušelo štěstí u Daniely Písařovicové, která nedávno oznámila, že končí na DVTV. „Je to hlavně proto, že chci být více doma. Měla jsem toho moc,“ uvedla pro eXtra.cz. U manželky Ondřeje Brzobohatého ale Prima nepochodila.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy