Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Těhotné zvracející ženy přivádějí na svět spíš holčičky než kluky!

Tak už je to potvrzeno, nejde jen o pouhé babské tvrzení. Skutečně zvracející ženy rodí častěji dcery než syny. Takže pokud netrpělivě čekáte na oznámení pohlaví vašeho miminka, pak vezměte v úvahu i to, jestli často zvracíte nebo ne.

Těhotenské nevolnosti trápí až tři čtvrtiny budoucích maminek. Dost z nich zvrací opravdu často, takže je to pro ně už na denním pořádku. Existuje ovšem jedno procento těhotných žen, jejichž nevolnosti jsou tak silné, že následkem zvracení hubnou a mají obtíže s dehydratací. Právě tyto ženy přivádějí na svět většinou dcerky.

Pokud se rozhodujete, jestli chcete dcerku nebo chlapce, vezměte v úvahu všechny evoluční výhody i nevýhody obou pohlaví. Bohatým rodinám se z hlediska vývoje lidstva bude více hodit chlapec a chudí budou potřebovat dceru, která se dobře provdá. Naprostá většina rodičů se takhle samozřejmě nerozhoduje.

Podle výzkumu o těhotenství ve švédském zdravotnickém registru z let 1978 – 2005 bylo celkem 1,65 milionu těhotných žen. Nadměrně zvracející ženy porodily holčičku v 56 % případů. Pokud vás tedy celé těhotenství trápí nevolnosti, můžete začít nakupovat růžovou výbavičku.

Mohlo by vás zajímat

Další články