Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Těhotné Vendule Pizingerové (48) už roste bříško: S manželem vyrazila na výlet do přírody

Těhotné Vendule Pizingerové (48) už roste bříško: S manželem vyrazila na výlet do přírody
Zdroj: archiv Venduly Pizingerové, Instagram
+ Dalších 19 fotografií
těhotenství
Opatření proti koronaviru už jsou volnější a využila toho i těhotná Vendula Pizingerová (48). S manželem Josefem (32) si udělali výlet do Bohdanče, udělali si procházku kolem místního rybníka a došlo i na opékání buřtů. Už je v pátém měsíci a požehnaný stav je na ní každým dnem znát čím dál víc.

Vendula Pizingerová (48) je v pátém měsíci a rodit bude na začátku října. Těhotenství oznámila teprve začátkem května, čtyři měsíce ho utajit zvládla i díky koronavirovým opatřením.

Tajnůstkaření už ale odvál čas a vdova po zesnulém skladateli Karlu Svobodovi (†68), s nímž už má syna Jakuba (14), tráví hodně času venku. Jinak to nebylo ani v pátek, s manželem Josefem vyrazila z domovských Říčan u Prahy do Bohdanče k rybníku. Fotka z mola ukázala, už Vendule roste bříško!

Muž se spřáhl s puberťákem

"Přibrala jsem zatím jen na břiše. Doma už ale slyším občas nějaké vtipné poznámky," prozradila Pizingerová webu idnes.cz. "Manžel se spřáhl s puberťákem, do toho tam lítají dva psi a hormonální matka, což je samozřejmě šílená kombinace. Věřím, že se doma s klukama nepozabíjíme,“ smála se ředitelka nadace Kapka naděje

Těsně poté, co prozradila, že je těhotná, jí ale do smíchu moc nebylo. Někteří lidé jí totiž na sociálních sítích přáli ošklivé věci. Ubohé anonymní poznámky ale hodila za hlavu a je zvědavá, jestli se jí narodí další kluk, nebo holčička. V rodině by si prý přáli, aby to byla dcera.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy