Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Těhotné muže tady nechceme! Češi zaplavili internet NENÁVISTNÝMI VZKAZY: GALERIE

Zdroj: facebook
+ Dalších 26 fotografií
odpor lidu
Lidé si zkrátka musí zvykat na všechno. Zatímco ještě před pár lety by se k homosexualitě otevřeně přiznal jen velmi odvážný člověk, dnes už je jiná orientace přijímána lépe a oproti dřívějším dobám ji řeší jen minimum lidí. Co ale veřejnost skutečně rozhodilo, byli muži, kteří dříve bývali ženami a už v mužském těle otěhotněli. Jen málokdo se v reakci na jejich snímky dokázal vyhnout vulgárním výrazům.

Když seriál Most! rozproudil díky bráchovi Pavlovi alias Dáše téma transgender, nikdo nečekal, co přijde po tom. Jen pár dní po vysílání posledního dílu nekorektního seriálu svět obletěla informace o těhotném muži, který při své proměně z ženy zjistil, že čeká dítě. To odnosil a nyní se se svým partnerem raduje z miminka.

Už jen tato jedna zpráva vyvolala v lidech velkou vlnu nevole. Když se však na internetu objevila galerie plná snímků těhotných mužů, Češi své emoce zkrátka neudrželi na uzdě a do transgenderů se pořádně opřeli. Homosexualita se podle veřejnosti prý tolerovat ještě dá, změna pohlaví a následné těhotenství však nikoliv. „Tak tomu říkám zvrhlost. Takovýhle lidi by neměli vychovávat žádný děti,“ zní jeden z těch slušnějších komentářů.

Zatímco podle Čechů je u mužů pivní pupek naprosto v pořádku, těhotenský už je velkým problémem. Porod je prý výhradně ženská záležitost, a pokud už se někdo rozhodne podstoupit změnu pohlaví, měl by se na těhotenství vykašlat. Pokud jste tedy žena, která se do budoucna chystá být mužem, radši si jako správný Čech pupek vypěstujte pivem a dítě si nedělejte. Na reakce veřejnosti na těhotné muže se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články