Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhotné Monice Bagárové se těsně před porodem přitížilo: Deprese a strach z budoucnosti

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
SMUTEK
Porotkyni SuperStar Monice Bagárové (25) se už kvapem blíží datum porodu, těsně před tím možná i vlivem požehnaného stavu ale zažívá emocionální peklo. Co se v ní nyní pere za pocity?

Trápení

Monice jsme zavolali, jestli by se nechtěla zúčastnit vlny sdílení fotek z dětství, ale odmítla to. A hned vysvětlila proč.

„Hodně lidí už mě označilo, abych se té challenge zúčastnila, ale vůbec na to nemám náladu. Mám depku z toho, co se děje. Chvíli jsem v pohodě a happy a druhý den už se bojím, co bude. Jinak od doby, kdy vláda vyhlásila karanténu, jsem doma a jen za dva nebo tři dny zajdu do obchodu. Je to smutné, doufám, že už to skončí, jinak se z toho zblázním. Každý den se bojím, co ještě nastane,“ řekla eXtra.cz k pandemii koronaviru Monika Bagárová (25).

„Taky mi už hrabe, ale kdyby vyhlásili úplnou karanténu, aby lidé nechodili tolik ven, jak chodí, za pár týdnů je konec. Takhle se to jen prodlužuje,“ uvažuje nad opatřeními, které ne každý dodržuje.

Čtěte také: Ta umí běsnit! Monika Bagárová vypeskovala arogantního mladíka?

Zákaz otce u porodu

Oproti takové Kristýně Leichtové, která byla vzteky bez sebe, se ale Bagárová vůbec netrápí tím, že její partner nebude moci být u porodu Zatímco v ringu rozmašíruje všechno, co mu stojí v cestě, jinak je citlivka.

Čtěte také: Jaké těhotenské potíže začaly trápit Bagárovou?

Makhmud u něj ani nechtěl být, on se bojí. Ale hodně ženských mi píše, že se jim blíží a jsou smutné z toho, že tam s nimi nikdo nemůže. Vím, že mě to taky čeká, a psychicky se už srovnávám s tím, že tam se mnou mamka nebude. Mach a ostatní malou uvidí ve chvíli, co se vrátíme z porodnice,“ dodává smířeně krásná porotkyně SuperStar

Související články

Další články