Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Zorka Hejdová pár týdnů před porodem: Vypadá jako něžná madona z renesančního obrazu

Zorka Hejdová vypadala jako cukrová vata.
Zdroj: Profimedia.cz
Má to za pár
Moderátorka Zorka Hejdová (30) se nechala zvěčnit v osmém měsíci těhotenství i se svým manželem Mírou Hejdou (37). Miminko přijde na svět každou chvíli a Zorka září štěstím. Je důkazem, že žena může vypadat krásně v každé situaci.

Ženu v osmém měsíci těhotenství jste si možná představovali jako unavenou emocionální bombu, která se nevyspí a přes bolesti zad si ani nezaváže tkaničky. Zorka Hejdová je ale přímým důkazem toho, že žena může vypadat dokonale v každé situaci nehledě na okolnosti. Budoucí mamince už se to blíží, což naznačuje i její velký pupík. V osmém měsíci těhotenství se nechala krásná moderátorka Evropy 2 zvěčnit i se svým manželem Mírou Hejdou

Zorce to jako vždy neskutečně sekne. V béžových šatech posetých flitry vypadá jako něžná madona z renesančního obrazu. Sama moderátorka přidala k usměvavé fotce popisek: "Osmý měsíc... zachyceno." Fanoušci samozřejmě nestačili zamilovanému páru gratulovat a především obdivovat Zorčin půvab. Zorka na svých sociálních sítích sdílí celý proces těhotenství a mnohým ženám se tak stala inspirací a také takovou virtuální kamarádkou, díky které nejsou na těhotenství samy.

Související články

Další články