Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Těhotná žena spadla ze schodů. Pomoc jí zavolala její tříletá dcera!

Kdyby Emma nebyla s maminkou doma, mohlo vše skončit tragicky.
Zdroj: profimedia.cz
Nejvíce nehod se stává kde jinde než doma. Jedna taková se stala těhotné Catherine. Měla ale obrovské štěstí. Na blízku měla totiž zachránce. Neuvěříte, kdo jí zavolal sanitku.

Kdyby byla sama doma, mohlo vše skončit velmi tragicky. Catherine doma spadla ze schodů, navíc byla těhotná. A pomoc jí zavolala její tříletá dcera! Pohotově zvedla telefon a zavolala na tísňovou linku.

Její tříletá dcera Emma se zachovala jako naprostá hrdinka. Viděla maminku ležet na zemi a ještě k tomu byla její maminka těhotná. Mladík na tísňové lince, který mluvil s Emmou, ji ubezpečil, že pomoc už je na cestě, a tak se o svoji maminku bát nemusí.

V nahrávce hovoru Emma říká, že její maminka uklouzla a je v bezvědomí a má dítě. Když se jí ptali, jak je dítě staré, Emma řekla, že je to dítě ještě v bříšku a že je hodně staré. Na svět prý přijde o Vánocích.

Emma navíc maminku kontrolovala. Mladíkovi na tísňové lince vysvětlila, že se maminka udeřila do hlavy, ale nekrvácí. A navíc otevřela dveře, aby byly připravené pro sanitku.

Záchranáři přijeli do domu během několika minut. Maminka byla tři dny hospitalizovaná v nemocnici, protože měla prasklou placentu a vnitřní krvácení. Miminko se ale nakonec narodilo v pořádku a zdravé. A to jen díky Emmě.

Související články

Další články