Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Těhotná žena se opila, pak sedla za volant a nabourala: V autě měla dvoletou dceru! VIDEO

Ohromnou tragédií mohla skončit jízda těhotné ženy z Ústí nad Labem. Za volant svého golfu totiž sedla opilá. Neriskovala přitom jen život svůj a nenarozeného dítěte, ale i dvouleté dcerky, kterou vezla na zadním sedadle. Způsobila bouračku, nikdo se však naštěstí nezranil.

Minulou středu opilá žena z Ústí nad Labem sedla za volant. Poté, co vysokou rychlostí projela křižovatkou ulic Masarykova a Štefánikova, ztratila na chvíli nad řízením kontrolu. Vjela na chodník a narazila do dopravní značky.

Přestože je žena těhotná a na zadním sedadle navíc vezla dvouletou dcerku, po nárazu nezastavila a pokračovala v jízdě dál. Zastavila až v ulici Alešova, kam za ní přijeli policisté. Nadýchala 1,14 promile!

Případ vyšetřují policisté a ženě hrozí, že si půjde na rok sednout do vězení. Může skončit také s peněžitým trestem, nebo zákazem řízení. Na zběsilou jízdu se podívejte ve videu na začátku článku.

Související články

Další články