Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná žena našla na ultrazvuku obličej své zemřelé babičky! Poznáte ji také?

Debbie King našla na ultrazvuku vlastní babičku!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Nastávající maminka Debbie King (23) byla naprosto šokována tím, co uviděla na fotografii z ultrazvuku. Zcela jasně na ní totiž rozpoznáte lidský obličej a mladá Angličanka si je jistá tím, že jde o její babičku!

Rutinní kontrola ve dvacátém týdnu těhotenství se změnila v celosvětovou senzaci díky tomu, že se na ultrazvuku objevila již zesnulá Teresa King. Debbie si přitom babičky málem ani nevšimla. Myslela si totiž, že všechny fotky z tohoto stádia těhotenství vypadají stejně, a tak ji prostě jen nalepila na lednici.

„Podívala jsem se na ni, až když mě kamarádka upozornila na to, že tam vidí obličej. Jakmile jsem tak ale učinila, okamžitě jsem ji spatřila,“ řekla reportérům těhotná žena.

Debbie si byla s babičkou, která zemřela v únoru roku 2012, velmi blízká a prý s ní mluvila úplně o všem.

„Pořád se jí v hlavě ptám na určité věci a díky tomuhle jsem si uvědomila, že mě poslouchá. Je to, jako by na nás dávala pozor. Jsem kvůli tomu teď v těhotenství daleko klidnější.“

neuvěřitelnou podobu potvrdila i sestra Debbie Amanda: „Když jsem se na ten obrázek podívala, tak se mi zježily chlupy na zátylku. Byla to ta nejdivnější věc, jakou jsem kdy viděla.“

Obě sestry věří, že nikdo ve skutečnosti neodejde nadobro a jejich babička teď jen odpočívá.

„Máme strážného anděla, který dohlíží na náš nový přírůstek a je pro nás požehnáním,“ uzavírá příběh Amanda.

Související články

Další články