Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nový život těhotné vražedkyně: Radikálně změnila vizáž a přestěhovala se

Zdroj: Profimedia.cz, Google StreetView
+ Další 3 fotografie
Záhadné oplození
Už za měsíc bude rodit vražedkyně Petra Janáková (29), která otěhotněla za mřížemi. Za chladnokrevné zabití sběratele mincí a přípravy dalších čtyř vražd vyfasovala 30 let ve vězení. Na svobodu se kvůli těhotenství dostala letos v červnu po necelém roce. Svědci ji spatřili ve Vrchlabí, podle všeho se tam z Jilemnice přestěhovala. Navíc radikálně změnila vzhled.

Nečekanou proměnou prošla těhotná vražedkyně Petra Janáková (29). Ta je v osmém měsíci a rodit tak bude už za několik týdnů. Jak jsme na eXtra.cz už dříve informovali, dítě má přivést na svět v jilemnické porodnice.

Personál se na přijetí Janákové připravuje už od začátku léta. Na porodním oddělení proběhnou manévry, vražedkyně bude na pokoji sama. Policie ale pravděpodobně asistovat nebude, Janáková je ze zákona dočasně úplně svobodná.

Téměř třicetiletá Petra Janáková se však z Jilemnice přestěhovala do Vrchlabí. Portálu tn.cz to řekli svědci. Vlasy si obarvila na blond a chodí normálně mezi lidi. Místní jsou z její přítomnosti rozhození. Ve Vrchlabí má údajně bývalého manžela se synem. S dítětem ji měli vidět na koupališti.

Za chladnokrevnou vraždu sběratele mincí a přípravu dalších čtyř vražd dostala Janáková 30 let za mřížemi. Její manžel Jaroslav (30) pak 28 let. Tresty ale dodatečně zmírnil soud, původně si měli sednou na doživotí.

Stále se také neví, jak přišla Janáková ve vězení do jiného stavu. Ve hře je oplodnění některým z dozorců, anebo sperma donesené zvenčí, třeba v propisce.

Související články

Další články