Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Těhotná Veronika Kopřivová vychválila přítele do nebes: Muselo to ven, vzkázala

Veronika Kopřivová bude nádherná maminka.
Zdroj: Se souhlasem Veronika Kopřivová
+ Dalších 7 fotografií
vyznání

Modelka Veronika Kopřivová (30) prožívá s partnerem Miroslavem Dubovickým (29) jedno z nejkrásnějších období. Před časem oznámili radostnou novinku, čekají miminko. Půvabná Veronika, která se čím dál tím víc kulatí, poslala své lásce velmi dojemný vzkaz plný něhy. 

Krásná blondýnka Veronika Kopřivová bude zanedlouho rodit a je šťastná, že je jí Miroslav velkou oporou. Rozhodla se tedy svému princi na bílém koni poslat láskyplný vzkaz.

"Je krásný mít vedle sebe někoho, kdo to těhotenství prožívá s Vámi. Kdo se stará, zajímá, pečuje a kdo Vás vnímá. Kdo bez námitek vyráží v 11 h večer do večerky pro melouna, nanuka a další Vaše výmysly. Kdo pořád říká, jak jste vlastně ani nepřibrala a jak jste krásná, přitom o těch 12 kilech ví a tu celulitidu vidí. Kdo se s Vámi směje tomu Vašemu funění, škytání, krkání, který nejde udržet a ovlivnit. Kdo Vám řekne 'nedělej to, já to udělám, sedni si a odpočívej'. Kdo Vám poslední dny pomáhá vstát z gauče a tlačí Vás do schodů. Kdo pozná, že mám ten nepříjemný tlak a křeče v nohou a než si začnu stěžovat, tak ihned donese plno polštářů pod nohy a dá mi je nahoru," vyznala se ze svých pocitů Veronika.

Dále si Veronika pochvalovala, jak si dnešní den užívá. Miroslav nejen že stihl uklidit a dojít nakoupit, ale dokonce se pustil do přípravy palačinek, které modelce v těhotenství zachutnaly.

"Miluji ho. P.S.: Možná jsem některým chlapům znepříjemnila neděli, omlouvám se, ale muselo to ven," vzkázala na konec.
Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy