Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Veronika Arichteva pro eXtra.cz: Miminko bude členem party 3v1. Musí přeci vydělávat hned od začátku

Veronika Arichteva pro eXtra.cz: Miminko bude členem party 3v1. Musí přeci vydělávat hned od začátku
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Herečka Veronika Arichteva (34) je již v šestém měsíci těhotenství. Zpět do seriálu Slunečná se po porodu ale zatím nechystá. Momentálně si užívá těhotenství a nedávno na svém Instagramu prozradila pohlaví miminka. S manželem Biserem Arichtevem (43) se pro syna rozhodli zvolit netradiční jméno.

V pátém měsíci jste odešla ze seriálu Slunečná, komplikovalo vám těhotenství natáčení?

Spíše tvůrcům seriálu to natáčení trochu komplikovalo. Bála jsem se totiž koronaviru. Nechtěla jsem sebe ani miminko vystavovat zdravotním rizikům. I když je plod chráněný placentou, nikdo zatím nemůže bezpečně říct, jestli by pak v budoucnu nemělo nějaké problémy. Proto jsem se rozhodla odejít ze seriálu.

Jak jste bříško dosud schovávala?

Myslím, že v dílech, které se nyní vysílají, už trochu jde poznat mé těhotenství. Vypadalo to ale tak, že jsem jen přibrala. Později mi už musela kostymérka oblékat mikiny a volné šaty. V dílech, které se budou vysílat v září, už bude má postava Denisa vypadat jako sud.

Vrátíte se později do Slunečné?

Přiznám se, že jsem o tom vůbec nepřemýšlela. Určitě chci ale být nějaký čas doma s chlapečkem. Nikdo mě zatím do natáčení Slunečné nenutí a v divadle mě také zaskakují jiní herci. Věřím tedy, že dokud budu chtít být doma, někdo mě nahradí. Možná se ale budu chtít vrátit hned. Zatím nic neplánuji.

Už máte vybrané jméno pro miminko?

Ano, už jsme ho vymysleli. Nebude ale české. Rozhodli jsme se s manželem pro jméno balkánského původu.

Je v procesu i dětský pokoj?

Zatím jsem jen ve fázi vybírání a dívám se po internetu. Všechno začnu chystat až v srpnu.

Nemám žádný porodní plán

Máte před porodem nějaké obavy?

Pár jich asi bude. Je to ale normální, když se vám v životě děje něco poprvé. Takže se nechám překvapit. O porodu nijak intenzivně nepřemýšlím a nemám ani žádný porodní plán, který je teď mezi matkami oblíbený. Mám v plánu jenom přijít do porodnice a dělat vše, co mi řekne doktor. Poprvé v životě asi budu někoho poslouchat na slovo.

Dává vám Nikol Štíbrová rady, jak máte syna vychovávat?

Jedinou radu, kterou mi dala, je, abych se vyspala. Často slýchávám, že pak už na to totiž nebudu mít čas. Také mi říká, ať si doma udělám zásoby vína. Ohledně výchovy mi nic neporadila a doufám, že to ani dělat nebude. Myslím ale, že od ní stejně něco odkoukám.

Bude váš syn novým členem týmu 3v1?

S holkami jsme se shodly, že bychom měly natočit nějaké video ještě předtím, než porodím. Mimino ale bude samozřejmě také součástí naší party. Musí přeci vydělávat peníze hned od začátku.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy