Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Těhotná Vendula Pizingerová sdílela dojemná slova: Od smrti její dcery Klárky uplynulo 20 let

Těhotná Vendula Pizingerová sdílela dojemná slova: Od smrti její dcery Klárky uplynulo 20 let
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv
+ Dalších 15 fotografií
tichá vzpomínka
Vendula Pizingerová (48) je v sedmém měsíci těhotenství a zanedlouho porodí svému manželovi Josefu Pizingerovi (32) miminko. Vendula zažívá v současné době ve svém životě spoustu krásných chvil, ale vždy tomu tak nebylo. Před dvaceti lety jí v pouhých čtyřech letech zemřela na leukémii dcera Klárka. Vendula na dnešní smutné výročí nezapomněla a lidem se svěřila se svým smutkem.

"Dvacet let to dneska je. Dvacet let bez dcery Kláry. Co všechno se za tu dobu událo v mém životě, je až neskutečné," rozepsala se na sociálních sítích Vendula Pizingerová (48), která měla dceru Klárku se zesnulým Karlem Svobodou

Dcera Venduly a Karla zemřela v pouhých čtyřech letech na leukémii. "Určitě mi chybí moc její poradní hlas a moudrost, kterou v sobě nesla už jako dítě. Bylo to hrodně zvláštní. Je vzácné, kolik lidí a osudů ovlivnila tahle malá holka. Slíbila jsem jí, že budu pomáhat nemocným dětem, jak to půjde," pokračuje Vendula.

Vendula je v současné době v sedmém měsíci a se svým manželem Josefem Pizingerem očekávají příchod dalšího potomka, na kterého se těší i syn Jakub. Staré šrámy na duši se ovšem nezahojí nikdy.

"Vůbec jsem netušila, že to spolkne celý můj profesní život a to je přece úžasné. Kolik z nás souzní s Kapkou naděje. Vždycky jsem se snažila být silná, protože mě tak rodiče vychovali. Teď už nemusím. Všichni jsou pryč a já rozjíždím nové příběhy. Pro nové duše," dodala s pokorou Vendula.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy