Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhotná Vendula Pizingerová (48): Promluvila o pohlaví miminka a prozradila jméno

Zdroj: archiv Vendula Pizingerová
+ Dalších 19 fotografií
Těhotenství
Vendula Pizingerová (48) se pomalu chystá na příchod miminka, ale ultrazvuk stále neukázal, zda čeká holčičku, nebo chlapečka, ona má však svůj jasný tip. Podstoupila i důležité genetické testy, ze kterých má většina nastávajících matek ve věku 40 a výš velkou hrůzu. Vendula se ale nebojí a prozradila, jaká jména pro obě pohlaví vymyslela.

Poslouchat ze všech stran, že mít dítě v takovém věku je nezodpovědné, musí Vendulu Pizingerovou jistě unavovat. O těhotenství promluvila teprve v květnu a bříško má dnes už krásně zakulacené. Je zhruba v šestém měsíci, což je čas na odhalení pohlaví miminka. Pizingerová však stále neví, co čeká.

Všechno v pořádku, dítě je zdravé

Podstoupila už důležité genetické testy, kterých se většina matek obává. A uvedla, že je vše dobré. "Dopadly dobře, všechno je v pořádku," oddychla si brzy dvojnásobná matka. Během těhotenství zatím přibrala pouhých 6 kilogramů. "Vše je v bříšku, cítím se výborně. Nemám žádné problémy," prozradila webu Super.cz.

Stará dobrá klasika

Zda čeká holčičku, nebo chlapečka, sice zatím neví, zato má už jasno ve jméně. "Na ultrazvuku je pořád vidět jen pupeční šňůra," prohlásila pobaveně Vendula s tím, že zatím nebylo ani možné zjistit, o jaké pohlaví jde. Ona sama by si přála holčičku, ale manžel Josef a syn Jakub by rádi kluka. "Josef má v životě ve všem kliku, tak se obávám, že šťastnější bude on," smála se.

Jméno mají ale dávno vyřešené. "Bude to Josef, nebo Josefína," prozradila Pizingerová a celá září. Často se říká, že když žena čeká holčičku, ubírá jí na kráse. Pizingerová je však stále stejně krásná, a tak to možná bude opravdu chlapec. Hlavně, ať se miminko narodí zdravé a Vendule je jenom dobře!

Související články

Další články