Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Těhotná ve 48 letech: Vendula Pizingerová promluvila o průběhu rizikového těhotenství a reakci syna

Vendula Pizingerová s manželem Josefem.
Zdroj: archiv V. Pizingerové
+ Dalších 15 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Bylo pořádným překvapením, když se Vendula Pizingerová pochlubila tím, že je ve svých 48 letech opět v radostném očekávání. Jak vůbec těhotenství probíhá? A co na to syn zesnulého Karla Svobody (†68) Jakub (14)?

Těhotenství

„Jedině děti vědí, co hledají, a tak si najdou své rodiče. Tohle dítě si našlo nás a my budeme čtyři,“ napsala Vendula Pizingerová (48) před pár dny na sociální síť a přidala fotku s manželem Josefem a jeho botičkami z dětství.

Hned se vyrojily spekulace, že vzhledem k věku Venduly může jít spíš o adopci nebo něco podobného, šéfka nadace Kapka naděje ale dala jasně najevo, že je skutečně těhotná. To je v tomto vyšším věku docela riziko, takže i ona sama mluví opatrně, nicméně se strašně těší.

Čtěte také: Vendula Pizingerová je ve 48 letech potřetí těhotná

Průběh

„Všechno probíhá v pohodě. Zatím,“ řekla eXtra.cz s jasným náznakem toho, že současnou pohodu nechce zakřiknout. Moc dobře totiž ví, co vše se může stát.

A jak se na sourozence těší Jakub Ten má evidentně jiné zájmy a víc než přírůstek do rodiny řeší vlastní hormony. „Kuba prožívá hlavně pubertu,“ směje se Vendula, které k požehnanému stavu popřála i řada slavných osobností.

Čtěte také: Pizingerová v tom není sama: Která slavná Češka rodila také v pokročilejším věku?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy