Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Tereza Ramba nechala "Koláčka" s manželem doma: Vary si užila s krásnou maminkou

Užily si dámskou jízdu.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
galerie

Půvabná herečka Tereza Ramba (32) nedávno pomocí vtipného příspěvku oznámila, že je podruhé těhotná. I v době očekávání navštívila karlovarský festival, zatímco manžel Matyáš hlídal jejich "Koláčka" doma. Do Varů vyrazila nejen za zábavou, ale také pracovními povinnosti i se svou půvabnou maminkou, která vypadá spíše jako její sestra, a užily si skutečnou dámskou jízdu.

Herečka Tereza Ramba se těší na příchod druhého potomka společně se svým manželem, tanečníkem Matyášem Rambou, radostnou novinku oznámili začátkem srpna na svých sociálních sítích.

Tereza si užila dámskou jízdu s maminkou: Bůh Ti žehnej, Matyáši

Na půvabné Tereze je již těhotenství pořádně znát, své rostoucí bříško ukázala i na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde zazářila nejen ona, ale také její krásná maminka, se kterou si užily dámskou jízdu. Syna, jehož oslovuje Slunce nebo níže Koláček, pohlídal manžel.

"Hádej, kde jsem, takže podruhé v životě noc bez Koláčka. Byla to těžce prospaná noc. Bůh Ti žehnej, Matyáši Rambo. Dámská jízda. Film byl. Krásný jsme byly. Moje holky přijely. Všechny nechaly děti doma, kromě mojí mamá-haha- a dva dny se mluvilo o tom, jak veliká pařba to bude. A pak jsme zdrhly na pokoj a spaly a spaly. To je tak nádherný být zase ve Varu," uvedla Tereza ke snímku s maminkou.

Terezu i její maminku si vzaly při slavnostní příležitosti do parády i maskérky a opečovávání si skutečně užily. "Děkujeme za fasádu, bylo nám skoro líto, že ta mega pařba nakonec neproběhla, ale my jsme si užily ten proces, že jo. Když bojuješ každý den o svých pět minut na čištění zubů a ledárnu na ksichtík, dvě a půl hodiny pod rukama maskérů a kadeřníků tě může úplně odrovnat," napsala k fotografii, kde fanoušci vyzdvihli i fakt, že je maminka Terezy neskutečná kočka.

V galerii se podívejte, jak to Tereze v Karlových Varech slušelo.


Související články

Další články