Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Stryková musela skončit v Ordinaci, scénáristé pro ni vymysleli krutý odchod. Tuhle scénu plnou krve uvidíte už dnes!

Herečka Jana Stryková (34), kterou znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje zdravotní sestřičku Kateřinu Vránovou, musela ze seriálu zmizet. V soukromém životě totiž přišla do jiného stavu, a když už nebylo možné její těhotenství před diváky skrýt, vymysleli scénáristé, jak ji ze seriálu „odstranit“.

V dnešním díle Ordinace dojde k ošklivé nehodě, při které sestřička Kateřina utrpí během jízdy na motokáře vážné zranění. Bude převezena do nemocnice v zahraničí, čímž scénáristé „zalepí“ dobu, než se herečka po porodu opět vrátí zpátky do děje.

Stryková čeká dítě s vnukem Waldemara Matušky (†76) Matějem (34) a dítě by měla přivést na svět každým dnem. Pohlaví dítěte si pár prozradit nenechal, ve hře jsou jména Anička pro holku a pro kluka Jáchym.

Související články

Další články