Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Simone odhalila zákulisí První večeře s Pohlreichem: Všechno bylo jinak

Patrik Veselý a Simone Hrašková
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další 3 fotografie
Exkluzivní rozhovor

Účastnice pořadu První večeře Simone Hrašková promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz o natáčení reality show, prvního dojmu z Patrika, jeho ex i jménu pro miminko. Tušili jste, že jim večeři servírovali ráno?

Simone Hrašková a Patrik Veselý patřili mezi první účastníky seznamovací reality show První večeře, kterou moderuje Zdeněk Pohlreich. A hned to byla trefa do černého! Simone s Patrikem se dali dohromady a dokonce už čekají miminko.

Ve zpovědi pro eXtra.cz Simone Hrašková popsala, co se skutečně dělo v zákulisí a co bylo oproti tomu, co diváci viděli na obrazovce, jinak! Ve skutečnosti se vůbec nejednalo o večeři, ale kvůli natáčení o brzkou snídani. Na hlavní chod, vyhlášenou kachnu podle Pohlreicha, se vůbec nedostalo, stihli jen předkrm. A přestože by u seznamovací show člověk předpokládal, že si ti dva budou hlavně povídat, na slova moc času nebylo: Hlavně rychle jezte, honila je produkce. Na První večeři Simone i přesto vzpomíná v dobrém - chválí Pohlreicha, celý tým i celkovou atmosféru...

Simone Hrašková o natáčení

První večeře vám od základů změnila život. Jak vzpomínáte na natáčení?

Natáčení bylo skvělé. Jenom se točilo v osm ráno, což je dost vtipné. Dát si kachnu takhle ráno, ač na ni máte chuť. K hlavnímu jídlu jsme se nakonec ani nedostali. Režisér nás musel okřikovat, ať tolik nepovídám a víc jíme. Z jídla jsme stihli jenom předkrm, ale vůbec mi to nevadilo, protože nafutrovat se po ránu hlavním jídlem není úplně okay. Všechno ale bylo fajn, štáb byl zlatý, cítila jsem se úžasně.

S Patrikem jste si hned sedli?

Bylo to upřímné a spontánní, s Patrikem jsme si na nic nemuseli hrát a jít do nějakého podobného projektu by mi vůbec nevadilo, i když samozřejmě už ne v tom duchu, že hledám partnera.

Jaký jste měla z Patrika první dojem?

Poprvé, když jsem přišla do restaurace a pan Pohlreich mě uvedl, tak jsem myslela, že Patrik je provozní nebo manažer. Vůbec jsem ho nezaregistrovala. Žila jsem v domnění, že mě odvedou ke stolu, kde bude dotyčný sedět. Když se pak Patrik ozval, že to je on, tak to bylo strašně milé. Pak až jsem ho začala vnímat víc.

Je váš typ?

Líbil se mi, protože mě vždycky přitahovali muži s tmavýma očima, tmavé vlasy a vousy, to je můj typ.

Žádné překážky na cestě za štěstím se nekonaly?

Trošku mě zaskočilo, že je mladší než já, ale spíš jsem se bála, aby to nevadilo jemu. Já jsem byla nadmíru spokojená.

Jak jste reagovala, když jste se dozvěděla, že Patrikova ex je sestra Anety Krejčíkové?

Úplně v pohodě. Patrik mi vysvětlil, že v podstatě herečka je jen její sestra. Trošku jsem nevěděla, jak zareaguje na to, že jsem si také už zahrála nějaké epizodní role ve filmu a seriálu, ale naštěstí s tím problém neměl.

Simone o jménu pro miminko

Teď s Patrikem čekáte miminko... co to bude?

Je to teprve devátý týden, takže ještě nevíme, co to bude.

O jménech už jste se bavili?

Jména máme vybraná pro obě varianty, tedy pro případ, že se narodí chlapeček nebo holčička. Patrik vybral Patrika a já Miu.

Související články

Další články