Několik dní po tom, co britská modelka Katie Price (35) alias Jordan oznámila, že je popáté těhotná, uvedla na Twitteru, že se chce rozvést. Svému manželovi Kieranu Haylerovi (27) přišla na nevěru!

Jordan totiž nařkla svého muže, že měl sedm měsíců sexuální poměr s její nejlepší kamarádkou Jane Pountney, s níž se Katie přátelila dvacet let. „Je mi to líto, ale s Kieranem se rozvádíme. Spolu s mou nejlepší kamarádkou Jane Pountney měli poměr sedm měsíců,“ uvedla modelka na sociální síti.

Jedna modelčina známá řekla deníku The Sun, že prý si jí Katie už dlouho stěžovala, že se doma něco děje. Jane byla dokonce na svatbě Katie a Kierana , která se uskutečnila loni v lednu na Bahamách, za družičku.

Podle posledních informací Katie navštívila dům Jane a jejího manžela Derricka, aby si všechno vyjasnili. Bohatý byznysmen tvrdí, že šlo prý jen o opilecký polibek. Ale kdo ví, co mu manželka napovídala ve snaze svazek zachránit. Katie, která je v šestém měsíci, tvrdí, že jí Kieran aférku přiznal. Tak vyznejte se v tom…