Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těhotná sedmnáctiletá Lucinka od Bohuše Matuše bouchla do stolu: Nečekám ani korunu

Těhotná sedmnáctiletá Lucinka od Bohuše Matuše bouchla do stolu: Nečekám ani korunu
Zdroj: Lucie Palkaninová archiv
+ Dalších 9 fotografií
exkluzivně
Sympatická sedmnáctiletá budoucí maminka Lucie Palkaninová si nedávno založila účet na sociální síti Instagram a lidé začali řešit, zda přítelkyně Bohuše Matuše (47) chce rýžovat peníze na svém dítěti. Mladičkou Lucii tato slova rozčílila a redakci eXtra.cz se svěřila s tím, jak to doopravdy je. Před nedávnem svému partnerovi přichystala neočekávanou oslavu narozenin a nyní se už pomalu ale jistě připravuje na porod.

Přítelkyně Bohuše Matuše (47) teprve sedmnáctiletá Lucie Palkaninová se pomalu připravuje na mateřství. Zanedlouho totiž známému českému zpěvákovi porodí prvního potomka. Pár se fanouškům svěřil, že očekávají příchod holčičky, ale jméno prozatím tají.

Lucie ani v pokročilém stádiu těhotenství nezapomněla na Bohušovy narozeniny a neplánovaně mu přichystala velkolepou oslavu, na kterou pozvala spoustu zpěvákových přátel a rodinu. Samotný Bohuš byl z party velmi mile překvapen.

"Přijel bratr Petr, který je malířem a dělá bodypainting, maminka Blanka, která je mi největší oporou úplně ve všem, kolegyně zpěvačka Magda Malá, nejznámější dvojník Waldemara Matušky Vláďa Walda Nerušil a další," řekl eXtra.cz Bohuš Matuš s tím, že si na dortu pochutnala hlavně jeho těhotná partnerka.

Na miminku vydělávat nechci!

Lucinka si před pár dny založila účet na sociální síti Instagram a okamžitě se objevily spekulace o tom, že přišla příhodná doba na to, aby na mateřství vydělala nějaké peníze. Tuhle informaci ale budoucí maminka razantně odmítla a vše uvedla na pravou míru.

"K založení profilu na Instagramu mě přemluvilo okolí. Rozhodně od toho žádné peníze nečekám," řekla redaktorce eXtra.cz.

Související články

Další články