Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Těhotná Schicková jako česká Rihanna: V odvážném modelu ukázala bříško

Kristýna ukázala rostoucí bříško.
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Těhotenství

Zřejmě nejdiskutovanější róbu na Unicredit party v Karlových Varech vynesla těhotná sestra fotbalisty Patrika Schicka (26) Kristýna Schicková (27). Zelené šaty totiž měly průstřihy a ona tak ukázala těhotenské bříško v celé kráse. Soudě podle velikosti je vidět, že porod se už kvapem blíží.

Těhotná Kristýna Schicková všem vytřela zrak na Unicredit party pořádané v rámci filmového festivalu ve Varech. Dorazila totiž v tyrkysových šatech od českého návrhářského dua Poner.

Nejednalo se však o ledajaké šaty, ale hlavní důraz byl kladen na to, aby odhalily její rychle rostoucí těhotenské bříško. Kristýna totiž čeká dítě s manželem designérem Lukášem Třešňákem. Tyrkysové šaty s důmyslným průstřihem v oblasti bříška doplnila o stříbrné psaníčko a visací náušnice.

Schickové začíná sedmý měsíc

"Ve středu začíná sedmý měsíc. Cítím se krásně. Užívám si malé bříško, nepociťuju žádné změny nálad nebo extrémní nabírání na váze či změny chuti. Pořád můžu dělat, co mě baví. V šatech jsem se cítila božsky,“ prozradila Schicková webu Super.

Šaty nápadně připomínají ty, které během těhotenství vynášela barbadoská zpěvačka Rihanna. Zvlášť jsou téměř totožné s těmi, které Rihanna oblékla v březnu tohoto roku na uvedení její kosmetické řady Fenty Beauty do řetězců Ulta, jen s tím rozdílem, že ty její byly stříbrné a kolem břicha měla omotaný diamantový řetízek od značky Messika, jak napsal zahraniční Elle.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy