Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Těhotná Scarlett Johansson je nakrátko. Kdo jí proboha dělal tu příšernou barvu?

Herečka Scarlett Johansson se ostříhala nakrátko a nepovedla se jí barva.
+ Další 3 fotografie

Těhotné ženy se často stříhají nakrátko. Je to pohodlné, šik, navíc v tomto období kštice často řídne. Možná i to jsou důvody, proč se právě herečka Scarlett Johansson (29) nechala ostříhat nakrátko.

Fotografové půvabnou Scarlett zachytili při procházce New Yorkem, kde si vykračovala po boku svého snoubence, francouzského novináře Romaina Dauriaca. Budoucí matce účes sluší, ale překvapující je podivný odstín blond, který působí, jako by si herečka vlasy nabarvila sama a výsledek se hodně nepovedl. Podobný žlutý tón totiž často vídáme u žen postávajících u známé silnice v Dubí. Tenhle úlet bude veřejností určitě odpuštěn a nepochybujeme, že Johansson opět získá titul nejpřitažlivější ženy světa.

Hollywood si šušká o plánované svatbě páru, která by měla podle všeho proběhnout příští měsíc. Místo je samozřejmě přísně drženo v tajnosti, ale spekuluje se o snoubencově rodné Paříži nebo o části New Yorku Hamptons, kde pár, který je spolu od listopadu 2012, tráví většinu léta.

Mohlo by vás zajímat

Další články