Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Těhotná Šafářová vyznala lásku Plekancovi: To muselo Vondráčkovou pěkně bodnout

Jestli budou mít s Tomášem holčičku nebo chlapečka pro ně bude překvapení.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Šafářové.
+ Další 4 fotografie
mateřství

Slova, která by Lucie Vondráčková rozhodně číst neměla. Zatímco jí nevyšel další vztah a před časem oznámila rozchod s Petrem Vojnarem, její jmenovkyně a nástupkyně po boku Tomáše Plekance prožívá nejšťastnější období života. Těhotná Lucie Šafářova se na sociálních sítích vypsala ze svých pocitů a nutno říct, že takhle zní dokonalá harmonie.

Láskyplná slova

Již za několik týdnů se Lucie Šafářová stane dvojnásobnou maminkou. Není tak divu, že s ní cloumají hormony. Nyní se z nich vypsala na Instagramu i Facebooku. A neděkovala jen za Tomáše Plekance, se kterým si loni řekli své ano, ale nezapomněla ani na tchyni, která před časem úspěšně vyhrála boj se zhoubným nádorem

“Nikdy mě nepřestane překvapovat ta dokonalost přírody, jak celý ten život vzniká a koloběh života jako takového," napsala Lucie k fotografii, na níž si láskyplně drží své vzdouvající se těhotenské bříško. "Od té tečky na ultrazvuku po tu kouzelnou chvíli, kdy řekne poprvé “mami mám tě ráda”. Někdy je to radost, někdy sakra těžký..” vyznala se ze svých pocitů.

Krásná sportovkyně nezapomněla ani na ty, kteří ji jsou pro ni největší oporou. “Jsem vděčná za to jakého mám úžasného muže, se kterým to vše mohu sdílet a je mi oporou a za svou rodinu a tchyni, kteří tu vždy jsou,” dodala bývalá tenistka, která má podle všeho s maminkou Tomáše Plekance, na rozdíl od své předchůdkyně, perfektní vztah.

Vondráčková trpí

Nyní se tak společně těší na nový život. A z jejích slov je zřejmé, že zatím netuší, zda půjde o chlapečka nebo holčičku. “Těším se čím nás překvapí další přírůstek v té naší rodině a jaký bude!” Dodala Šafářová, jejíž slova musí Lucii Vondráčkovou doslova bodat.

Ačkoliv se Lucii Vondráčkové aktuálně daří po pracovní stránce, točí jeden klip za druhým, chystá film a mluví se, že kývla na nabídku natáčet seriál, po vztahové stránce doslova tápe. Po rozvodu s Plekancem má sice za sebou několik románků, přičemž ten s Petrem Vojnarem byl asi nejvážnější, protože vztah s předchozími nápadníky nikdy ani nepotvrdila, je zase sama.

Snad se tedy i na Plekancovu exmanželku konečně usměje kromě toho pracovního štěstí i trocha toho štěstí v lásce a kdoví, možná i ona ještě přivede na svět svým dvěma klukům sestřičku nebo bratříčka.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy