Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Těhotná rosnička Simona Šimková: Prozradila pohlaví miminka a promluvila o mateřství

+ Další 4 fotografie

Usměvavá Simona Šimková patří k oblíbeným rosničkám televizních obrazovek TV Nova. Začátkem letošního roku sympatická moderátorka oznámila, že je v radostném očekávání. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila nejen pohlaví miminka, ale také, kdy se plánuje vrátit zpět do práce. 

Diváci to odhalili

Krásná Simona Šimková je známá z televizní obrazovky jako rosnička TV Nova. Usměvavá blondýnka začátkem roku oznámila na sociálních sítích radostnou novinku. Se svým partnerem Honzou očekává potomka, který přijde na svět v červenci. Na chlapečka se společně těší a své přípravy sdílí s fanoušky na Instagramu.

Nyní si moderátorka počasí vybrala pro svého potomka krásný kočárek Cybex, který jí byl slavnostně předán v rámci otevření nové prodejny s kočárky a výbavou pro miminka Fun Baby. Se svým těhotenstvím se Šimková nepochlubila jen na sociálních sítích, ale i během vysílání v přímém přenosu.

„Díky přímým přenosům to diváci poznali a opravdu od prosince tak na divácký e-mail Novy chodily dotazy, jestli ta Simonka z počasí není náhodou v očekávání. Taky jsem se divila, že se ti lidé ptají, že jsem se třeba mohla jen přejíst,“ řekla Šimková eXtra.cz se smíchem. „Ale už to poznávali, tak pod tímto nátlakem jsme se rozhodli jít nakonec v lednu s pravdou ven,“ dodala.

Návrat do práce nechce uspěchat

Dokud Simona oficiálně v práci nepotvrdila své těhotenství, žádná z kostymérek v práci její případný požehnaný stav nekomentovala. „Všechny byly velmi taktní, ale když jsem to potom oznámila, tak řekly, že to tušily. Šaty, které jsou upnuté, totiž opravdu zvýrazní všechno,“ svěřila se nastávající maminka.

Ačkoliv se mnoho moderátorek vrací velmi brzy po porodu zpět na televizní obrazovky, Simona má jiný plán. „V tom jsem měla jasno od začátku. Já se určitě nechci do práce vracet hned po šestinedělí. I ten půlrok mi přijde málo. Zatím je domluva taková, že minimálně ten rok doma budu, potom se s šéfem spojíme a začala bych se vracet třeba na částečný úvazek,“ objasnila své pracovní plány Šimková.

„Zatím si nedovedu představit, jaká ta mateřská láska vlastně bude. Jestli bude člověk schopný nechat to miminko doma, ale opravdu minimálně ten rok si ho chci užít. Proto si to miminko pořizujeme,“ dodala usměvavá blondýnka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy