Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Těhotná přítelkyně Petra Nedvěda o blížícím se porodu: Moc toho nevydržím, říká Nicole Volfová

Těhotná přítelkyně Petra Nedvěda o blížícím se porodu: Moc toho nevydržím, říká Nicole Volfová
Zdroj: Nicole Volfová archiv
+ Dalších 17 fotografií
těhotenství
Úspěšná modelka a přítelkyně bývalého hokejisty Petra Nedvěda (48) Nicole Volfová (25) promluvila o průběhu celého těhotenství s tím, že konec je pro ni skutečně náročný. Pohledná Nicole se ale s přítelem na příchod prvního potomka už neskutečně těší a malá Naomi má už pomalu celou výbavičku připravenou.

Ani ne za měsíc se stane Petr Nedvěd poprvé otcem. Jeho přítelkyně Nicole Volfová mu přivede na svět holčičku, pro kterou společně vybrali krásné jméno Naomi. V prvních měsících nešlo těhotenství na půvabné Nicole vůbec poznat.

V současné době se ale modelka blíží ke konci těhotenství a kromě dokupování posledních věcí pro malou Naomi ji čeká to nejzásadnější, přivést na svět malého človíčka. Samotná Nicole se před časem svěřila, že si těhotenství náramně užívala.

"Uteklo to tak rychle a musím říct, že to bylo těch osm nejpohodovějších a nejkrásnějších měsíců, co jsem zažila," rozplývala se mladičká budoucí maminka. Zároveň ale následně přiznala, že poslední měsíce těhotenství jí dávají pořádně zabrat.

"Až teď v posledních týdnech mě už malá hodně tlačí, funím víc, než je zdrávo, a moc toho nevydržím. Věřte nebo ne, ale i tyhle stavy, při kterých se zrovna neusmívám a spíš se mračím, si užívám, protože to je přirozené a k tomu těhotenství to prostě patří. Já vím, porod už tak pohodlný nebude," svěřila se fanouškům Nicole, která se snaží všechno brát s nadhledem.

Pod příspěvkem se strhla okamžitě vlna podpory a lidé modelce přejí štěstí a pevné nervy. Tak už jen zvládnout porod a rodinná idylka ve třech může začít!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy