Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Těhotná Ornella Koktová má vybraná jména pro holčičku: Tohle bude ještě divočina

Těhotná Ornella Koktová má vybraná jména pro holčičku: Tohle bude ještě divočina
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Ornella Koktová (27) se za zhruba tři měsíce a kousek stane novopečenou trojnásobnou maminkou. Jak sama uznává, třetí těhotenství je pro ni pořádný záhul, ale snaží se dělat maximum, aby byla co nejvíce v pohodě a zároveň zvládala starost o Quentina a Svena, se kterými jí samozřejmě pomáhá manžel Pepa Kokta (56). Ještě nedávno se snažila být ohledně jména pro holčičku tajemná, ale před pár dny zveřejnila dívčí jména, nad kterými s partnerem vážně uvažují.

Ornella Koktová (27) pořádně všechny překvapila, když pouhé tři měsíce po porodu Svena ohlásila, že je opět těhotná. Většina fanoušků tipovala, že do třetice všeho dobrého to bude zase kluk, ale tentokrát se zmýlili.

Budoucí trojnásobná maminka dala svému manželu Pepovi (63) pod stromeček na Štědrý večer ten nejkrásnější dárek. "Největší dárek... Po 35 letech druhá holka… Díky, lásko," napsal dojatý Pepa na sociální sítě a neskrýval radost, že to bude tentokrát holka.

Ornella již několikrát zmínila, že třetí těhotenství nenese příliš dobře, a zpočátku se i vyhýbala odpovědi na možná jména pro holčičku. Před časem ale udělala výjimku nebo to zkrátka už nemohla vydržet a s fanoušky se podělila o možná jména.

A stejně jako v případě Svena nebo Quentina půjde o pěknou divočinu. "Lórien, Leonor, Lior, Clementine nebo Anna," prozradila s tím, že tentokrát mají mnohem více vytipovaných jmen a zatím se definitivně nerozhodli.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy