Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Těhotná? Nebo se jen dobře najedla? Taneční partnerka Zdeňka Piškuly překvapila neforemným břichem

Zdroj: Facebook.com, ShowPix
+ Další 2 fotografie
Není to tak dlouho, co jí diváci nadšeně fandili, jak při sambě předvádí dokonalou postavu... Na jejích tělesných tvarech mohli všichni pánové oči nechat. Jenže čas plyne jako voda a Veronika Lálová (25) dnes má o pár kilogramů navíc. Alespoň snímek, který má eXtra.cz k dispozici, mluví jasnou řečí. Je snad taneční partnerka Zdeňka Piškuly (19) těhotná? Nebo udělala v poslední době několik dietních chybek?

Krásná tanečnice už není tou, která se pyšnila dokonalým tělem s nula procenty tuku. Její aktuální snímek přinesl zajímavé svědectví. Kráska, která učarovala všem během taneční show StarDance, se zakulacuje.

Spekuluje se o těhotenství, mluví se ale také o tom, že před pohybem dala přednost tréninku na moderátorku. A pokud tomu tak je, vyplatilo se to i za cenu, že malinko přibrala. "Veronika Lálová, profesionální tanečnice, kterou znáte mimo jiné ze soutěže StarDance, je oficiálně novou moderátorkou Východočeských zpráv na Východočeské televizi V1,“ uvedla na svém Facebooku regionální televize, která po Lálové sáhla právě kvůli její známé tváři.

Veronika tak sází na budoucnost před objektivem kamery a tančení odsouvá na druhou kolej. A kdo ví, možná se brzy vypracuje na obrazovky nejsledovanější tuzemské televize. Paradoxem totiž je, že její expartner Karel Kašák se na Nově v Počasí chytil… Třeba z nich v budoucnu budou kolegové na jedné obrazovce. Ovšem Veronika nesmí zapomínat na svou životosprávu, aby brzy nedostala přezdívku „tlustší verze Borhyové“.

Související články

Další články