Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Monika Marešová vyděsila biomatky: Vy pijete kávu?!

Leoš Mareš a jeho žena Monika.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
těhotenství

Rozruch kvůli pouhému snímku kávy, přesně ten se povedl spustit těhotné Monice Marešové (40) na svých sociálních sítích, na které přidala fotografii šálku, ve kterém je zřejmě káva. V ten moment se pod fotkou rozběhlo ohromné diskuzní fórum matek, které začaly rozdávat nevyžádané rady ohledně kofeinu v těhotenství. Co na to Monika?

"Klokan přiletí v březnu," uvedl první známku o radostné novince moderátor Leoš Mareš, který se těší na miminko s manželkou Monikou Marešovou, která je v pátém měsíci. Na svých sociálních sítích sdílela již pár snímků, kde vyniká její těhotenské bříško, kde se v komentářích její fanoušci rozněžnili a gratulovali.

Kofein v těhotentsví?!

Tentokrát Monika sdílela snímek kávy, který rozpoutal ohromnou diskuzi zejména matek, které se až s hrůzou Moniky ptají, zda pije v těhotenství kofein.

Mnohé sledující se v diskuzi u fotky i pobavily a situaci odlehčily. "To jsou starosti tady... to je kafe, ne lajna koksu," napsala jedna ze sledujících. Další upozornila, že se s těmito komentáři bude možná Monika setkávat o něco více, až bude její poklad na světě. "Já to tady nechci vidět, až Monika porodí! To zase bude nevyžádaných rad a urážek od biomatek," napsala jedna ze sledujících.

Reakce Moniky

Tyhle nevyžádané rady žen si ale Monika k srdci brát rozhodně nebude. "Co taková jedna fotka dokáže spustit aneb jak tu nějaká paní napsala 'dalších x let budou komentáře od matek - matce'. Já bych si moc přála, aby tomu tak nebylo. Děkuji všem, za krásné zprávy a gratulace, ale prosím, pojďme tady z toho nedělat diskuzní fórum či baby stránku," uvedla Monika Marešová.

Související články

Další články