Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná modelka Nikol Dotková se pochlubila nahými fotkami: Nestyďte se za svoje tělo

Zdroj:
galerie
Modelka Nikol Dotková je v sedmém měsíci těhotenství a na svém instagramovém profilu se pochlubila nahými fotkami v zrcadle. Na sociální síti vyzývá ostatní maminky, aby se nestyděly ukázat svoje bříška.

„Fotky jsou bez použití filtru, přirozené ráno a bez jakýchkoliv úprav. Maminky, nebojte se za naše nová těla a ukazujte se i v těhotenství s bříškem,” píše na svém profilu Nikol Dotková a zároveň dodává, aby se budoucí maminky ukázaly všem, včetně svých mužů, jak jim to v těhotenství sluší. „Jednou budeme vzpomínat, jak se naše tělo během devíti měsíců změnilo.”

Modelka dostává od svých fanoušků milou zpětnou vazbu: „Krásná jsi! Já si teda na to své obří těhu tělo nemůžu zvyknout,” obdivuje ji jedna ze sledovatelek. „Jste nádherná! A teď ještě více,” píše druhá.

Nikol na jaře bojovala s koronavirem a jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, byla jednou z prvních nakažených a její průběh nebyl lehký. „Byla jsem zralá na převoz do nemocnice. Ztratila jsem čich, nemohla jsem dýchat, vůbec mi nechutnalo jídlo. Hrozně moc mě bolela záda, svaly i zuby. Já nemohla ani chodit. Chtěla jsem jít třeba na pět minut ven na procházku a hned jsem měla horečku. Nabouralo mi to celý imunitní systém.”

Miminko Nikol Dotkové bude jedním z dětí, které byly počaty v době jarní pandemie. Jde tedy o ukázkové koronababy. Odborníci jí doporučují kvůli koronaviru porod císařským řezem. „Možná bych nemusela porod udýchat, tak doktoři u Apolináře doporučili císaře.”

Související články

Další články