Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těhotná misska Veronika Kašáková onemocněla koronavirem: Poslala vzkaz z postele

Těhotná misska Veronika Kašáková onemocněla koronavirem: Poslala vzkaz z postele
Zdroj: archiv Veronika Kašáková
+ Další 3 fotografie
Koronavirus
Krásná Veronika Kašáková (30), která před nedávnem oznámila těhotenství, byla pozitivně testována na koronavirus. Někdejší Miss se svěřila, že nemoc není žádná legrace. Covidem onemocněl i její snoubenec Milan.

Situace ohledně koronaviru se v České republice stále zhoršuje. V současné době je v zemi přes 100 tisíc aktivních případů. Mezi nakaženými je i Česká Miss 2014 Veronika Kašáková

Covid není legrace

Veronika, která je na konci šestého měsíce těhotenství, oznámila, že je pozitivní prostřednictvím sociální sítě. "Karanténa, den nevím. Jsme pozitivní ve všech směrech," napsala na úvod půvabná Kašáková. "O covid nemoci nechci psát, nejsem odborník, ale když se vás to dotkne takhle zblízka, není to žádná legrace jako stoprocentně žádná nemoc," pokračovala.

Budoucí maminka se to však stále snaží vidět pozitivně a věří, že budou i se snoubencem Milanem brzy v pořádku. "Chci tím jen říct, že my už snad budeme brzo ok, a to také díky poctivě dodržené izolaci, kdy myslíme na sebe, ale i na druhé, tak na to prosím myslete také," napsala.

"Opatrujte se a držte se," vzkázala fanouškům na závěr.

Fanoušci jí na oplátku píší, že jí drží palce a přejí jí, aby se nic nestalo miminku a ona byla co nejdříve v pořádku.

Související články

Další články