Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Miss Tereza Fajksová se toho nebojí: V 9. měsíci se odhalila v krajkové podprsence

Těhotná Miss Tereza Fajksová se toho nebojí: V 9. měsíci se odhalila v krajkové podprsence
Zdroj: Profimedia.cz
9. měsíc
Modelka a nejkrásnější žena planety roku 2012 Tereza Fajksová (31) už to má za pár. Brzy se stane dvojnásobnou maminkou a před porodem si pořídila snímek svého rostoucího bříška v krajkové podprsence. Musí se uznat, že jí pokročilý stav těhotenství velmi sluší.

Modelka a vítězka Miss Earth 2012 Tereza Fajksová se brzy stane dvojnásobnou maminkou. V roce 2019 přivedla na svět rozkošnou dceru Lilien a již zanedlouho se stejně jako její partner Luboš Gregor těší na příchod chlapečka.

V druhé polovině 9. měsíce se Tereza rozhodla udělat snímek svého bříška, který navíc zpestřila rafinovanou krajkovou podprsenkou, kterou se nebála vynést ani těsně před porodem. "Už pojď veeeennn!!!" napsala půvabná modelka k novému snímku, kde přiložila i pár rad k porodu.

"Nebát se, naopak, těšit se. Vnímat ho pozitivně. Je to tady! Uvidím své miminko," radí modelka. "Manžel, přítel nebo oba by měli byt vtipní a měli by se z nich stát profesionální maséři beder," dodává Tereza se spoustou dalších rad, které se každé budoucí mamince mohou hodit.

Související články

Další články