Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Miluška Bittnerová (41) v obležení: Každý si chtěl sáhnout na budoucí maminku!

+ Dalších 28 fotografií
Těhotná v 41
Česká Marylin je v požehnaném stavu! Radostnou novinu prozradila Miluška Bittnerová (41) v úterý a od té doby nemá chvilku klidu. K těhotenství jí blahopřejí nejenom fanoušci, ale i herečtí kolegové, přes které se skoro neprodrala ke svému autu!

Když už, tak už! Miluše Bittnerová (41) řekla partnerovi, že chce miminko, a druhý den už byla těhotná. Teď už je bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě v pátém měsící a prvního potomka se nemůže dočkat.

Zatím však tají, zda se jí narodí chlapeček, anebo holčička. „Pohlaví miminka znám, ale neprozradím. K mému těhotenství v tuto chvíli bylo vše řečeno,“ řekla eXtra.cz Miluška, která se tak vydala opačnou cestou než Ewa Farna (25). Ta těhotenství tutlala do poslední chvíle, pak ale vybalila i pohlaví děťátka.

Očividně na tom ale nesejde hereččiným příznivcům a přátelům. Když v pátek odcházela z divadla, skoro se nedostala ke svému autu. Každý chtěl nastávající mamince poblahopřát a přitisknout ji k sobě. Tak doufejme, že to bylo poprvé a naposledy. Bittnerová přece jenom potřebuje klid, v jejím věku už by totiž mohlo jít o rizikové těhotenství.

Mohlo by vás zajímat

Další články