Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Meghan opět šokuje: Z jejích plánů pro miminko spadla všem brada

+ Dalších 65 fotografií
Královská rodina
Vévodkyně ze Sussexu si plánuje najmout chůvu pro své zatím nenarozené miminko. Nikoho asi nepřekvapí, že chce chůvu ze Spojených států. Všechny však šokovala informací o tom, že by se mělo jednat o muže. Ano, Meghan chce chůváka.

Meghan Markle (37) (37) je nyní v osmém měsíci těhotenství. Příchod nového člena rodiny se nezastavitelně blíží, a tak už pověřila služebnictvo, aby jí najali vhodného kandidáta na pozici chůvy. Bývalá herečka má ovšem své prioritní požadavky. Důležité pro ni je, aby chůva byla z USA. Vévodkyně je hrdá na své americké kořeny, a proto se tak rozhodla. Chce, aby chůva zůstala žít v jejich novém sídle, které se nachází v hrabství Berkshire. Informoval o tom web The Mirror.

Princ Harry (34) a jeho manželka údajně nevylučují možnost mít pečovatele mužského pohlaví. To samozřejmě všechny šokovalo. Královský pár chce mít chůváka, který bude původem z Ameriky. A tím naprosto vybočí z tradic královské rodiny, protože zatím všechny chůvy byly ženského pohlaví a měly vystudovanou patřičnou školu. Takzvaná Norland Collage učí studenty o psychologii, etiketě, historii i cizích jazycích. Ti, kteří školu úspěšně absolvují, jsou hodni stát se prestižním pečovatelem.

Nový zaměstnanec fúrie Meghan by si mohl ročně vydělat až 70 tisíc liber, tedy něco málo přes 2 miliony Kč.

Mohlo by vás zajímat

Další články