Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Těhotná Meghan jako ničitelka rodiny: Vévodkyně rozkmotřila Harryho a Williama!

+ Dalších 68 fotografií
rozkol
Meghan Markle (37) se jen chvíli po svatbě s princem Harrym (34) stala nejkontroverznější členkou královské rodiny. Královský protokol, kterého se jinak celá rodina drží, jí nic neříká, s Kate Middleton (37) je na nože a královna Alžběta II. (93) ji úplně neuznává. K tomu všemu se jí navíc povedlo svého manžela rozkmotřit s princem Williamem (36), vztahy bratrů jsou nyní na bodu mrazu.

O tom, že vztah prince Harryhoprincem Williamem je nyní kvůli těhotné Meghan Markle skutečně špatný, se rozpovídala autorka knih o královské rodině, která zpracováváním biografie jejích členů tráví spoustu času. Katie Nicholl sdělila, že bratrské vztahy se zhoršily už v momentě, kdy Harry začal s Meghan randit.

Když Nicholl vedla rozhovor s Fox News, odhalila důležité detaily. „William byl znepokojený tím, jak rychle se vztah jeho bratra s Meghan vyvíjí, a chtěl mít jistotu, že Harry dělá správnou věc. Co bylo míněno jako dobře myšlená bratrská rada, to dovedlo Harryho k domněnkám, že ho jeho bratr nepodporuje,“ sdělila. Rozepře mezi bratry se prý po Harryho svatbě s Meghan ještě víc prohloubila.

Katie Nicholl je přesvědčená, že odstěhování Meghan a Harryho do Frogmore Cottage bylo zapotřebí. Nejen že spolu nyní nevychází Harry s Williamem, ale vztahy mezi Meghan a Kate Middleton jsou špatné už téměř od jejich seznámení a dámy si od sebe potřebují oddechnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články