Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Martina Pártlová žije v přepychu: Vymazluje si ložnici a chlubí se luxusním sklípkem

Zdroj: Archiv Martina Pártlová
+ Dalších 16 fotografií
velká galerie
Hvězda show 3v1 Martina Pártlová (41) nedávno oznámila, že je těhotná. První miminko čeká se svým o čtrnáct let mladším partnerem Josefem Vařekou, který je zpěvákem v kapele Koblížc!. Po oznámení těhotenství se pustila do rekonstrukce ložnice a ukázala proměnu svého domácího sklípku, který už je až po strop naplněný vínem.

Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová se na svých sociálních sítích nedávno pochlubila, že čeká první miminko se svým partnerem Josefem Vařekou, zpěvákem punkrockové skupiny Koblížc!

Krásné bydlení s domácím sklípkem

Už před nějakou dobou se Martina pochlubila, že si koupila nový dům, a svým fanouškům nechávala nahlédnout do celého přepychového vybavování a zařizování. Ukázala kuchyň, která je laděna do lesklé bílé barvy. Kuchyň je propojena s obývákem, kde se nachází prostorná sedací souprava, dále nechala nahlédnout do koupelny se sprchovým koutem i obří vanou a ukázala zahradu s ohromným bazénem.

V domě nechybí ani vlastní sklípek, který je už po strop naplněný vínem. Nyní se Martina svěřila, že se pustila do rekonstrukce ložnice, kam nechala nahlédnout. "Konečně dodělávám ložnici. Na zdi bude to samé co na podlaze," svěřila se. "Kurde, bordel z toho jak sviňa," dodala úsměvně.

Související články

Další články