Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Těhotná Martina Pártlová se před porodem odvázala: Ukázala se jen v průsvitném body

Martině těhotenství velmi sluší.
Zdroj: S povolením M. Pártlové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
galerie
Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová (41) se zanedlouho stane novopečenou maminkou. Světu již prozradila, jakého pohlaví miminko je a stihla nafotit krásné těhotenské snímky. Oblékla pouze černé body a sáčko. Vyniklo tak nejen její bříško, ale také ladné nožky a pekelný výstřih.

Zpěvačka Martina Pártlová se pochlubila, že nosí pod srdcem holčičku. "Jsem zvědavá, jak to uhlídáme, děvuchy. Nesmíme ty naše děti spustit z vočí minimálně do 30… to by mohl bejt průser," svěřila se ke snímku, kde drží v rukách růžové dětské body. A tak jako jediná z party 3v1, kterou tvoří ještě Nikol Štíbrová (34) a Veronika Arichteva, bude mít dceru. Nikol čeká druhého chlapečka a Veronika porodila syna loni v září.

Památka na těhotenství

Martina Pártlová chce mít na období těhotenství krásné vzpomínky, a tak si pořizuje snímky, kde je patrné, jak je čas nezastavitelný a její bříško nabývá čím dál větších rozměrů. Tentokrát se pochlubila momenty z focení, kde má oblečené černé body a sáčko. "Tak jo, dělám machry, ale jsem z ní pos*aná už teď," přiznala Martina, která se na holčičku pekelně těší. "Furt na ni mluvím, s každým šolichem křičím na kluka, že se pohla (samozřejmě jak si sáhne, je ticho po pěšině) když se nějakou dobu nehýbe začnu panikařit, protože se mi to zdá jako věčnost a začnu provozovat břišní tance, abych ji vzbudila, neustále si pouštím video z ultrazvuku a usmívám se jak idiot," svěřila se známá zpěvačka a komička svým fanouškům.

V tomhle případě rozhodně neplatí pověra, že holčičky berou mamince krásu, spíše naopak, přesvědčte se sami. Za krásné fotky zpěvačka patřičně poděkovala:"Děkuju za fotky, který sem původně neměla vůbec v plánu, ale asi by mě to jednou mrzelo ))) @kacanovakova @martinaknizova."

Reakce

"Sexy mama," okomentovala insta fotku Martinina kolegyně z 3v1, herečka Veronika Arichteva (34). Další z půvabných těhulek, tentokrát ale úplný opak Martiny, éterická Zorka Hejdová (30) fotku okomentovala slovy: "Hot mama" (v překladu "žhavá máma." Také Dagmar Havlová (67) připsala: "To je štěstí."

Tamara Klusová (33) Martině pochválila její půvab. "Jsi překrásná," napsala. A sexappeal zpěvačce chválila i Kaira Kateřina Hrachovcová (46), Míša Ochotská (36) nebo Vlaďka Erbová (39). "Nevím po kom ta holka bude, ale hlavně ať je zdravá jako řípa," dodala nakonec šťastná Martina.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy