Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Těhotná Marie Doležalová přestala zatloukat: Rostoucí bříško už nedokáže schovat! FOTO UVNITŘ

Marie Doležalová je v pátém měsíci těhotenství
Zdroj: Showpix
+ Další 4 fotografie
Už pět měsíců se o těhotenství Marie Doležalové (31) spekulovalo. Radostnou novinu teď potvrdila přímo Saša z Comebacku. Nastávající maminka totiž spokojeně kyne a přibývající kila se jí nedařilo maskovat už ani rafinovaným výběrem oblečení. Herečka se dokonce podělila i o fotku bříška! Prvního potomka čeká s partnerem Markem Zelinkou (31).

Nastávající rodičové Marie Doležalová (31) a Marek Zelinka (31) už nedokázali šťastnou novinku tajit. Bříško už herečce narostlo natolik, že se nedá zamaskovat, a tak šla dvojice raději s pravdou ven.

„Prý jestli je možný, že jsem tak tlustá. Nejsem, já jsem jenom spolkla malý zelí. Takzvaný baby-zelí. Na který se už moc moc moc těšíme!“ oznámila Marie světu, že je těhotná.

Doležalová je v pátém měsíci těhotenství. A už dlouho se o tom spekulovalo. Přestože se snažila požehnaný stav držet pod podkličkou co nejdéle, už to na ní je hodně vidět. Spolu s tanečníkem Zelinkou už se na prvního potomka moc těší, ale mají trošku strach, aby nebyli příliš odvázanými rodiči a děťátko je ve starším věku bralo vážně.

Herečka se dokonce pochlubila fotkou těhotenského bříška. Už se nebude snažit nic schovávat. Gratulujeme!

Související články

Další články