Třináctiletá Malvína, která žije v Bratislavě na ubytovně, jednoho dne řekla mámě, že nedostala menstruaci. Přesněji řečeno, že ji nedostala už 5 měsíců.

Máma, která sama má 8 dětí a vychovává je na ubytovně, Malvíně řekla, ať si udělá test. Potvrdilo se to, co stejně všichni tušili. Malvína je v tom. A na potrat je dost pozdě.

Reportéři TV Markíza se za rodinou vypravili a vznikl neuvěřitelný rozhovor. Malvína na kameru vypráví, že tatínek jejího miminka rozhodně nebyl jejím prvním sexuálním partnerem. Toho prvního klofla, když jí bylo asi 12 let.

Malvína tvrdí, že chce spokojeně vychovávat své dítě a že to je to jediné, po čem touží. Její matka pak v reportáži bezelstně přiznává, že věděla, že její dcera má partnera, a že jim pořád říkala, ať si dávají pozor.

Jenže pozor si evidentně nedávali a jak Malvína, tak její přítel (kterému je 23 let) mají pořádný problém. Tím problémem je chlapeček, který spokojeně vyrůstá v matčině bříšku.

Malvína poputuje do domova pro nezletilé matky, kde ji sociální pracovnice budou učit, co s tím malým má vlastně dělat.

Otec dítěte je zase vyšetřován za sexuální zneužívání, protože rodina Malvíny si najednou vzpomněla, že vlastně se jim vztah jejich holky od počátku nelíbil. Že spolu mladí souložili celý rok, najednou každému hrozně moc vadí.

Takže tu máme potenciální tchyni, která dává trestní oznámení na mladého kluka za to, že vlastně dceři nevysvětlila, že děti nenosí čáp. To, že sedmatřicetiletá matka rodu má sama 8 dětí, pak svědčí o tom, že kondomy taky viděla jen v televizi.