Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těhotná Lucinka od Bohuše Matuše si založila Instagram: Chce si vést deníček o miminku

Těhotná Lucinka od Bohuše Matuše si založila Instagram: Chce si vést deníček o miminku
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
bohuš matuš
Zpěvák Bohuš Matuš nedávno oslavil své 47. narozeniny a jeho milovaná Lucinka (17) mu přichystala neplánovanou rodinnou oslavu. Mladičká přítelkyně nestárnoucího zpěváka si před pár dny založila Instagramový účet a otázkou zůstává, zda bude chtít, podobně jako spousta jiných známých českých osobností, vydělávat na svém dítěti a mateřství. Zatím tomu ale vše nasvědčuje. Sympatická budoucí maminka i v pokročilém stádiu těhotenství přichystala pro své milého krásnou oslavu narozenin.

Zpěvák Bohuš Matuš (47) se zanedlouho stane poprvé otcem. Jeho sedmnáctiletá Lucinka mu porodí dcerku, jejíž jméno úpěnlivě tají. Není tomu tak dávno, co zpěvák oslavil své 47. narozeniny a i přesto, že neplánoval žádnou party, jeho partnerka mu připravila malé překvapení.

"Přijel bratr Petr, který je malířem a dělá bodypainting, maminka Blanka, která je mi největší oporou úplně ve všem, kolegyně zpěvačka Magda Malá, nejznámější dvojník Waldemara Matušky Vláďa Walda Nerušil a další,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš.

Zpěvák k narozeninám dostal od své lásky jahodový dort a neočekávanou oslavu narozenin si velmi užil. "Bráška mi dal k narozeninám ptáčka andulku, Walda se mnou udělal uzený jazyk na grilu a od Magdičky jsem dostal dort, který celý snědla Lucinka na posezení," dodal s úsměvem zpěvák.

Partnerka Lucinka, která je v pokročilém stádiu těhotenství si nedávno založila Instagram a plánuje plnit obsahem i sociální síť YouTube. I když jí je teprve sedmnáct, tak si patrně moc dobře uvědomuje, že mateřská není kdo ví co. Nabízí se tedy otázka, zda si na svém mateřství založí byznys jako ostatní známé české osobnosti. Zatím tomu vše nasvědčuje.

Související články

Další články