Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těhotná Lucinka (17) Bohuše Matuše (46): Je to nejlepší chlap na světě, na mateřství trénuju z videí

Těhotná Lucinka (17) Bohuše Matuše (46): Je to nejlepší chlap na světě, na mateřství trénuju z videí
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Sedmnáctiletá láska zpěváka Bohuše Matuše (46) Lucinka (17) nerada dává rozhovory, tentokrát ale pro eXtra.cz kvůli svému těhotenství udělala výjimku. Co nám nastávající maminka o vztahu s o 29 let starším zpěvákem řekla?

Bříško už je vidět

Jak web eXtra.cz již jako první informoval, Bohuš Matuš bude poprvé otcem. Dítě mu na svět přivede jeho mladičká partnerka, u které si váží toho, jak je sečtělá, chytrá a bezstarostná. Po troše přemlouvání se po zpěvákovi ke svému požehnanému stavu vyjádřila i Lucinka (17).

„Bylo moje přání mít s Bohouškem miminko. Mám z toho velkou radost. Bříško už je hodně vidět, i proto vám to asi někdo naprášil,“ řekla nám s úsměvem.

Bohoušek je nejlepší

„Těhotenské potíže jsem měla, ale jen ze začátku mi nebylo dobře, teď už je to dobré. A miminko se už teď projevuje,“ popsala svoje stavy.

Když se jí náš redaktor zeptal na to, jak pozorný je k ní nyní Bohuš Matuš (46), úplně se rozplývá. „Bohoušek je nejlepší na světě, pečuje o mě. A jak se připravuju? Na YouTube už sleduju videa o mateřství, navíc mám malou neteř, tak už s ní jsem všechno, co je třeba, zvládala,“ vysvětlila nám Lucinka.

Rodiče nejsou proti

Do budoucna prý nebude vůbec proti dalšímu rozšíření rodiny, nyní se ale soustředí na své první těhotenství. A co její maminka a tatínek, kteří lásce dcery s výrazně starším partnerem přejí?

„O rodičích bych se nerada moc bavila, ale jsou v pohodě, nemají s tím žádný problém,“ dušuje se studentka.

Nesnáší mejdany

Bohuš Matuš o ní řekl, že není do větru a že mu na ní imponuje, že jí rušný společenský život jejích vrstevnic nic neříká. „Jsem hrozně proti tomu. Párty, alkohol, diskotéky úplně nesnáším,“ dodala Lucinka.

Související články

Další články