Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Lilia je s miliardářem Janečkem v ráji: První fotka v plavkách je plná něhy

Zdroj: Archiv Lilia Khousnoutdinova
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Půvabná Lilia Khousnoutdinova (32) koncem roku 2020 oznámila krásnou novinku, že čeká se svým partnerem, miliardářem Karlem Janečkem (47) druhého potomka. Společně se rozhodli opustit mrazivé české počasí a vyrazili na krásnou dovolenou na Zanzibar, odkud posílají skrze sociální sítě slunečné pozdravy a božská Lilia se dokonce pochlubila rostoucím těhotenským bříškem.

Koncem roku oznámil Karel Janeček (47) s partnerkou Liliou Khousnoutdinovou, že čekají druhé děťátko, které by měli přivítat na svět na jaře. Karel s Liliou mají již rozkošnou dceru Isabelku, která oslaví letos v červnu nejen tři roky, ale také se stane velkou sestrou sourozenci, který už je na cestě.

Těhotenské bříško v ráji

Pár se rozhodl opustit chladný leden a společně s pár přáteli vyrazili na prosluněný Zanzibar, odkud posílají pomocí sociálních sítí jeden pozdrav za druhým. Z nových fotografií pozitivní emoce, jako je štěstí, láska a radost, přímo čiší a krásná Lilia se dokonce pochlubila snímkem z tropické pláže, na kterém si jak jí, tak i zatím světu skryté miminko drží v pevném objetí její partner Karel. „Oheň, ale i voda. Zanzibar je místo, kde jsme s Lilií ve svých živlech, a společný relax je opravdu krásný,“ napsal Janeček k jedné ze společných fotografií.

Sranda na Zanzibaru nechybí

Mezi přáteli a rodinou, se kterými tráví pár krásné časy na Zanzibaru, s nimi vyrazila do tropů i zpěvačka Olga Lounová, se kterou dovádí ve vlnách oceánu, sledují západy slunce a na nekonečné pláži zobají dary Zanzibaru, jako je tropické ovoce. Dle slov Lilie je s Olgou navíc zábava za každých okolností. „S Olgou je to prostě vždycky radost. Má na to talent,“ svěřila se na sociálních sítích pod jedním ze snímků.

V galerii se podívejte, jak si těhotná Lilia společně s partnerem Karlem a přáteli užívají jednoho z nejkrásnějších tropických rájů na planetě.

Související články

Další články