Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Těhotná Lela držela Vémolovi palce, ale nepomohlo to: Terminátor šel k zemi v prvním kole

Těhotná Lela držela Vémolovi palce, ale nepomohlo to: Terminátor šel k zemi v prvním kole
Zdroj: OKTAGON MMA - youtube.com
+ Dalších 23 fotografií
video
Dnes večer vypukl ve vyprodané pražské O2 areně zápas století mezi Karlosem Terminátorem Vémolou (34) a Attilou Véghem (34). Zápas století už také zná svého vítěze a poraženého. Československou MMA jedničkou je Attila Végh. Karlos Vémola padl k zemi již v prvním kole.

Vyprodaná pražská O2 aréna praskala dnes večer ve švech. Zápas století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem zná svého vítěze. Attila Végh srazil Vémolou k zemi už v prvním kolem. Terminátorovi držela pěsti jeho těhotná přítelkyně Lela Ceterová, se kterou Vémola čeká holčičku.

Odhodlaný Vémola vstupoval do ringu za potlesku a hukotu lidí. Jenomže Attila Végh byl naprosto suverénní již od začátku a Vémolu slušně drtil jednou ranou za druhou. Favorit Karlos Terminátor Vémola nedokázal získat převahu nad silnějším Véghem a v první kole padl k zemi.

Po tvrdém pravém háku v polovině prvního kola se skácel Vémola k zemi. Jeho soupeř Attila Végh slaví výhru po dvou minutách a sedmi vteřinách. "Karlíto do mě rýpal, dokud ve mně znovu neprobudil neandrtálce," řekl hned po boji dobře naladěný Végh.

Konec velkého snu

Karlos ví, že mu zhasly sny. Návrat na vrchol bude nyní hodně těžký. Végh mu ukázal strop. "Všechny sny se mi rozplynuly, byl jsem kousek od UFC, teď nevím, co se mnou bude. Měl jsem si jít v zápase po svým. Možná jsem nerespektoval jeho údery, nemyslel jsem si, že budou tak tvrdý. Říkal jsem si, že když mě párkrát trefí, hodím ho potom. Dneska večer se podívám, kde jsem udělal chybu," uvedl vítěz pro web sport.cz.

DÁLE ČTĚTE:

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy