Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Těhotná Lela Ceterová už to má za pár, Karlos Vémola prozradil, jak se těší na dceru

Těhotná Lela Ceterová už to má za pár, Karlos Vémola prozradil, jak se těší na dceru
Zdroj: archiv Lely Ceterové
+ Dalších 16 fotografií
MMA
Slovenská playmate Lela Ceterová (30) prožívá nejhezčí období v životě ženy - už brzy se stane poprvé maminkou. S partnerem Karlosem Vémolou (34) očekávají narození dcery, pro kterou už mají několik měsíců vybráno jméno. Respektovaný zápasník MMA bude u porodu a i když se intenzivně připravuje na duel století, na narození pro něj druhého potomka se těší čím dál víc...

"Těším se, o tom nemůže být řeč. Mám ale hlavně radost, že jsem to slíbil Lele. Co řeknu, to splním a i v tomto případě jsem doručil, co jsem slíbil. Každý chlap by chtěl kluka, ale až se to narodí, tak se to nejspíš změní. Dcery jsou k těm tátům takové jiné, takže těším se. Teď se ale soustředím naplno na zápas s Attilou Véghem a jdu si za vítězstvím," řekl eXtra.cz obávaný Terminátor, jak se Vémolovi přezdívá. Jejich dcera ponese jméno Lili.

Vémolu čeká v listopadu zápas v O2 Areně, která bude hostit česko-slovenský souboj století. Tváří v tvář se v oktagonu postaví slovenské legendě Attilu Véghovi, který byl před lety i šampionem slavné organizace Ballator. "Mám jasně nastavený cíl, že jsem československá jednička… A to splním. Pak se budu soustředit na další zápasy, ale i rodinu," upřesnil Vémola, který nepochybuje ani na vteřinu o tom, že by v kleci neuspěl.

Sám přiznal eXtra.cz, že když bude partnerka Lela chtít, bude s ní u porodu. "Určitě ho tam jako podporu budu chtít, takže tam bude," potvrdila eXtra.cz krásná Lela, která se na narození prvního společného potomka těší. "Nemůžu uvěřit, že už za dva měsíce uvítám na světě Lili," napsala si na Instagram. Zároveň bude držet Karlosovi palce, aby slovenského bijce porazil.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy