Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhotná Lela Ceterová: Syna Karlosovi jednou určitě dám a co nebylo v plánu

Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové / foto Peter Gaman / koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
rozhovor

Krásnou novinkou se nedávno pochlubil MMA zápasník Karlos Vémola (35), jenž ve své show prozradil, že jeho půvabná snoubenka Lela Ceterová (31) čeká miminko. Společně vychovávají již dceru Lilinku, která koncem loňského roku oslavila svůj první rok. Na pohádkové oslavě navíc Karlos překvapil Lelu i žádostí o ruku. V rozhovoru pro eXtra Lela popsala své první pocity, když zjistila, že je podruhé těhotná. Dále promluvila o neplánovaném oznámení těhotenství veřejnosti, touze po velké rodině i pohledu do budoucnosti.

Radostnou novinku odtajnil uznávaný MMA bijec Karlos Vémola, když spontánně prozradil, že je jeho snoubenka Lela Ceterová podruhé těhotná. "Jsem těhotná," přečetl zápasník zprávu, kterou mu Lela napsala, když se její očekávání potvrdilo. "Nikomu to hlavně neříkej," citoval dál její vzkaz s úsměvem od ucha k uchu.

Takové oznámení toho nejintimnějšího tajemství si sice Lela nepředstavovala, ale rozhodně to nevzala ani trošku ve zlém, naopak měla pro Karlose naprosté pochopení. "V plánu to nebylo, velmi mě překvapilo, že mi najednou začaly chodit gratulace. A vůbec jsem to netušila, protože jsem ten den na Karlos show nebyla. Pak mi ale došlo, že to musel během své show prozradit, ale vůbec mi to nevadilo. Velmi mě ta novinka těšila a reakce Karlose byla zkrátka přirozená," prozradila pro eXtra.

První reakce

Miminko bylo plánované, a tak ji výsledek těhotenského testu velmi dojal. "První reakce, když jsem uviděla TY dvě čárky na těhotenském testu byly úžasné, velmi mě to dojalo a přesně jsem si vzpomněla na slova svého muže, které dříve pronesl: že budu na naší svatbě už určitě těhotná. Měla jsem velkou radost a věděla jsem, že bude velmi šťastný i Karlos, protože jsme si druhé miminko velmi přáli," svěřila se půvabná Lela, která plánuje s Karlosem svatbu ještě tento rok.

Syna mu jednou určitě dám

Karlos se nedávno nechal slyšet, že by tentokrát rád syna. Tenhle výrok ale řekl pouze s nadhledem, na pohlaví se nijak neupíná a bere zdraví miminka jako naprostou prioritu. "Sám mi tvrdí, že to bude možná holčička, ale není to pro něj důležité, nijak se na pohlaví neupíná a velmi se na děťátko těší. Pokud to bude holčička, budeme se opět velmi těšit. Máme již dceru Lilinku a ta je naprosto úžasná. Ještě máme navíc dost času syna ještě udělat, chceme více dětí a toho syna mu jednou určitě dám, jsem o tom přesvědčená," svěřila se úsměvně, ale přesto se vší vážností.

"Já děti miluji, stejně jako můj muž, a pokud pánbůh dá, bude jich více, přesto je zdraví to nejdůležitější, a pokud se zadaří, ať se zadaří," dodává.

Související články

Další články