Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Těhotná kulturistka zvedá těžká závaží a nabádá k tomu i další nastávající matky. Pomáhá jí to s jedním těhotenským problémem

Těžká závaží zvedá kulturistka i před porodem.
+ Další 3 fotografie
Bývalá kulturistka a bikini modelka Nathalia Melo (30) z Brazílie je už v pokročilém stadiu těhotenství, ale pořád zvedá těžká závaží. A naléhá na ostatní ženy, aby to dělaly také.

Nathalia čeká svoje první dítě a přes to, že bude zanedlouho rodit, tráví skoro všechen čas v posilovně. To, že má velké těhotenské břicho a zvedá těžká závaží, jí vůbec nepřijde divné. A podle ní by to měly dělat všechny ženy.

Nathalia zveřejňuje na svém Instagramu videa a fotografie, kde ji všichni můžou vidět s těhotenským břichem a kovovou tyčí se závažím. Ráda také dělá kopy a boxuje. Cvičí totiž odmalička a také se zúčastnila několika soutěží v kulturistice a vyhrála Miss Bikini. Je na to zvyklá a nehodlá se svého koníčku vzdát ani v těhotenství.

„Když se moje tělo začalo měnit a rostlo mi břicho, zjistila jsem, že díky cvičení mám pořád kontrolu nad svým tělem,“ řekla Nathalia. Některým matkám se to ale zdá pro dítě velmi nebezpečné a nechápou, že žena svoje nenarozené miminko tak ohrožuje. Ona ale tvrdí, že je v pohodě a prý jí to pomáhá proti ranním nevolnostem. Měla by to podle ní zkusit každá budoucí matka.

Mohlo by vás zajímat

Další články