Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Těhotná Kobzanová nezvládá výchovu prvního dítěte: Proč se dceři vysmívá?

Kobzanová přiznala, že výchova její první dcery je složitá.
Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 6 fotografií
Šok široké veřejnosti způsobila Diana Kobzanová (36), když prozradila, že je podruhé těhotná. Na tom by nebylo ani tak nic zvláštního, kdyby neměla už jen dva týdny do porodu.Tajit se jí podařilo téměř celé těhotenství. Na svém Instagramu prozradila, jak si počíná při výchově své první dcery Elly (3) a proč jí občas nezbývá nic jiného než smích?

Diana Kobzanová je podruhé těhotná a na svém Instagramu se to rozhodla prozradit teprve včera. Zároveň se ale v jednom ze svých statusů svěřila, že výchova její první dcery Elly není rozhodně jednoduchá věc. „Má skutečně pestrou paletu nálad, kterou dokáže vystřídat během dvou minut od totálního štěstí po maximální hysterák. Z mého pohledu samozřejmě úplně bez důvodu.“

Modelka popsala nedávný zážitek. „Naposledy řvala uprostřed parkoviště potravin, že nedostala Kinder vejce.“ A jak Kobzanová řeší krizové situace? „Řvala tak šíleně, že jsem se začala nahlas smát, až mi tekly slzy, protože lepší řešení v tu chvíli neexistuje,“ prozradila.

Maminka malé Elly je jistě zvědavá, jak zvládne k jedné temperamentní holčičce výchovu té druhé? Nedávno totiž omylem prozradila pohlaví miminka.

Související články

Další články