Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Těhotná Jitka Nováčková skončila v nemocnici: Tim jí propašoval do nemocnice dáreček

Zdroj: archiv Jitka Nováčková
+ Další 3 fotografie
zdravotní komplikace
Ačkoli to vypadalo, že Jitka Nováčková (28) bude mít pohádkové těhotenství, rázem se všechno změnilo. Modelku postihly komplikace, a tak je teď upoutaná na nemocniční lůžko v Řecku, kde žije s přítelem Timem Sparvem (33).

Nedávno se modelka Jitka Nováčková pochlubila radostnou novinkou, že je těhotná. Miminko čeká se svým pohledným přítelem Timem Sparvem. Zpočátku Jitka nepociťovala nic zvláštního, krom zvýšené chuti k jídlu.

Vážné komplikace

Bohužel během víkendu přišly komplikace a Jitka skončila v nemocnici. Od víkendu je upoutaná na lůžko v Řecku, kde žije s finským fotbalistou. „Bohužel mě během víkendu postihly v těhotenství nepříjemnosti, a tak jsem tady rovnou musela zůstat. Přitom jsem se doteď cítila naprosto ‚nesmrtelně‘. Každý den si s doktorem slibujeme, že ‚zítra ráno byste mohla jít domů‘, a myslím, že už brzy opravdu půjdu,“ informovala vítězka soutěže Česká Miss 2011. „Nebojte, vypadá to dramatičtěji, než jaké to ve skutečnosti je,“ uklidnila fanoušky.

„Já i miminko jsme v pořádku. Starají se o mě v Řecku skvěle, když to nejde anglicky, tak bez problému zvládáme pantomimu, u které se občas se sestřičkami i dobře pobavíme. Jinak většinu dne spím, dokonce občas dřímám i u měření tlaku nebo poslechu miminka, sama jsem překvapená, kam zmizela moje energie,“ napsala modelka.

Tim jí je oporou

Nováčková našla opravdovou lásku. Jakmile se Tim dozvěděl, že je Jitka v nemocnici, okamžitě všeho zanechal a spěchal za svou milou. „Ohromnou oporu mám v Timovi,“ svěřila Jitka.

„Ten byl na cestě do Polska na zápasy za finský národní team, když jsem mu v noci zavolala o mém přesunu do nemocnice. Hluboce se týmu omluvil a otočil se za mnou zpátky. Věděl, že jsem tu v Řecku sama, a ani jeden z nás nevěděl, co se může stát. Jo a taky mi do nemocnice propašoval čokoládu. Miluju tě,“ doplnila těhotná kráska.

Na závěr Jitka poděkovala všem doktorům, kteří jí v těchto těžkých časech pomáhají. „Chci moc poděkovat doktorům – jak v Česku, i díky kterým jsme v Řecku dokázali vše brzy zkontrolovat a zachytit. Také chci poděkovat panu doktorovi a jeho porodní asistentce v Řecku, kteří i o víkendu o půlnoci do půlhodiny dorazili, se vším mi pomohli a jsou tu pro mě kdykoliv k dispozici,“ dodala.

Související články

Další články