Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Jitka Čvančarová si spokojeně hladila bříško: Vypadala jako rozkošný jahodový knedlíček

Jitka Čvančarová byla takový sympatický jahodový knedlíček.
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 55 fotografií
Jitka Čvančarová (39) právě prožívá jedno ze svých nejlepších životních období. Je podruhé těhotná se svým manželem Petrem Čadkem (39). Herečka se zúčastnila prestižní akce Český lev, aby na pódiu předala cenu. Když stála vedle Adély Banášové (37), tak jen zářila.

Jitka Čvančarová (39) dostala ke svým blížícím se narozeninám hned dva krásné dárky. Ten první byl, že její manžel Petr Čadek vlastníma rukama dostavěl jejich společné hnízdečko lásky a oba dva si tak můžou užívat zaslouženého klidu, kterého bude jistě potřeba.

Herečka si totiž pár měsíců před kulatinami nadělila další miminko. Může tak dvojnásobně slavit. Samozřejmě, že se zúčastnila dnes večer slavnostního předávání filmových cen Český lev. Ve vínových šatech přišla na pódium předat cenu a byla nepřehlédnutelná.

Sice vypadala na první pohled jako jahodový knedlíček, ale štěstí z ní přímo sršelo. Láskyplně si hladila své těhotenské bříško a byla plná energie a dobré nálady.

Související články

Další články